środa, 30 czerwca 2010

Zakładki, mundial i reklama charytatywnaNiedawno trafiłam na blog U Aneczki. Kobietka ma fajne pomysły, a ostatnio podpowiedziała jak zrobić zakładki. Ja już próbowałam - fajna twórcza zabawa, stąd hurtowo (prawie) zakładki. Każda ma zawieszkę z plecionej mulinki, a niektóre dodatkowo mają jakieś ozdoby.

Na początek poszły elfy. Czarnemu dostało się perłowy koralik
Kwiaty też są. Tulipan też dostał koralik, tyle, że złoty
Jest też zwierzęco. Koty mają dołączony listek


Dzieciowo i ludowo-folkowo


A to zakładki z drugiej strony, co by nie było, że tam się obijałam


* * * * *

Piłka nożna ostatnio średnio mnie interesuje, ale o mundialu rodzina nie daje mi zapomnieć. R ogląda mecze w domu w weekendy (posostałe dni jest w delegacji), a w tygodniu dzieciaki młucą piłkarzyki


Przepraszam za strój trenerów, ale w tą pogodę...


...same rozumiecie ;))) Człowiek marzy tylko na przykład o czymś takim


* * * * *

Tym, którzy nie znają jeszcze bloga Baju-Baju zapraszam tam serdecznie. Pod dowództwem cudownej kobiety - Marysi powstaje makatka, która zostanie przekazana na cel charytatywny. WY TEŻ MOŻECIE BYĆ JEJ WSPÓŁTWÓRCAMI !!! Wszelkie informacje odnośnie tej akcji znajdziecie u mnie w panelu bocznym klikając na banerek "Tajemniczy ogród". Poczytajcie i zareklamujcie na swoich blogach !!!

* * * * *
A już tak na zakończenie - coś dla mnie bardzo optymistycznego, od czego gęba śmieje mi się od ucha do ucha odkąd włączyłam komputer i przeczytałam pocztę... Wygrałam candy u Alusi w Chomiczkowym zawrocie głowy !!! Ale chwalić się będę jak dojdzie przesyłka :))))

Witam serdecznie nowych Obserwatorów!
Pozdrowionka
:)


5 komentarzy:

Renula pisze...

Gratuluję wygranej...fajne golaski masz w domu:-)
Pozdrawiam

Aneczka pisze...

Dziękuję za ciepłe słowa o mnie i moim blogu :)
Super te twoje zakładeczki. Ja właśnie wszędzie gdzie mogę szukam ładnych serwetek i też powstanie więcej zakładek :) Pozostaje mieć nadzieję, że ludzie jednak nie przestaną czytać :D

kasica53 pisze...

Aneczko - nie przestaną! Zawsze będą pasjonaci litery drukowanej. Z laptopem nie da się wygodnie ułożyć na kanapie czy fotelu, jest ciężki, trudno go zabrać na zieloną trawkę lub nad jeziorko... Powodów można by wymieniać jeszcze wiele, a książka zawsze gdzieś się zmieści, nawet w kieszeni :)

Mikko pisze...

Bardzo ładne zakładki. Szczególnie ta z elfami

Marzena pisze...

Takie zakładki to jest coś dla ksiązki i dla przyjemności patrzenia na nie :)

Zapraszam jeszcze tutaj :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...