niedziela, 30 maja 2010

Ciągle pada...

  ... chociaż wczoraj był dzień przerwy od deszczu i spędziłam go w ogródku teściów, gdzie zrobiliśmy trochę porządku. Wiele jeszcze jednak przed nami, bo zmieniamy układ dalszej części (ale lawenda już rośnie!).

   A dzisiaj znowu padało, więc poszliśmy do Galerii na wystawę "Tajemnice starożytnego Egiptu". Jest kilka fajnych rzeczy dla dorosłych...

...a i dzieci się znajdą coś dla siebie


Jak patrzę na to zdjęcie to o lecie ciepłym mi się marzy, bo wiosna nie rozpieszcza ;) .


* * *

A teraz w tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim osobom obserwującym, jak i odwiedzającym mojego bloga za to, że tu zaglądają, a i czasem zostawią ciepłe słowo. Dziękuję wszystkim bardzo!!! No i oczywiście zapraszam ponownie - każdy jest tu mile widziany!!!
Dobrej nocki życzę :) .


  

3 komentarze:

darsi pisze...

Zawsze to miła odskocznia na tak mało pogodny dzień :) Można sobie wyobrazić, że się jest na wycieczce w Egipcie... ;) Kasiu, czy Ty wiesz, że mieszkasz niedaleko mnie? Pozdrawiam ciepło.

kasica53 pisze...

Kurcze, jaki ten świat mały! Może się nawet na ulicy mijamy, hihi :). Fajnie, że odwiedza mnie ktoś z Wrocka i to nie takiego dalekiego!

Bovary pisze...

Super wystawa ! U nas takich nie ma :( A deszcz za to jest ;) Ale do południa.Po południu upał :))) Pozdrawiam cieplutko :)

Zapraszam jeszcze tutaj :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...