wtorek, 9 listopada 2010

Woreczki na różności

Pewnie niektórzy widzieli już na Fairy House - wzór można zrobić praktycznie niemal każdy dostępny na serwetce. A i przeznaczenie według zapotrzebowania - na grzybki, kawkę, nasionka, bułeczki, biżuterię...

Małe woreczkiŚrednie woreczki

No i duże


Mały apelik

 Kochane Kobietki,
 jeżeli któraś z Was ma może dostęp do plastikowych stożków po wełnie lub niciach przemysłowych, to ja chętnie bym nabyła :) Może ktoś ma większą szwalnię koło siebie albo sam tam pracuje - bardzo by mi się przydały ! Forma rekompensaty oczywiście do uzgodnienia :)

A teraz spadam robić las choinek zamówionych przez pewną sympatyczna Panią, która chce obdarować nimi klientów zamiast kartkami świątecznymi. Do choineczki doczepiona będzie zawieszka z życzeniami. Bardzo lubię je robić, a najbardziej ozdabiać, ale chyba każda z Was lubi ten moment dopieszczania swojego dziełka :)
Dumna i blada jestem, że ktoś mi tak zaufał. I oczywiście spać po nocach nie będę z nerwów i obawy, czy sprostam oczekiwaniom?!
Bo o łóżeczku już chyba zupełnie zapomnę... Poproszę o przepis na rozciągnięcie doby!!!


Dziękuję za Wasze cudne komentarze :)

* * * * *

Kilka chwil później

Kilka osób pytało, czy mam zdjęcia tych stożków po wełnie, bo nie wiedzą o czym mowa - to dołączam. Takie "cóś" może być z kartonu lub plastiku, no i oczywiście te zakończone u góry sa fajniejsze, bo przy tych drugich trzeba robić czubek :)

:)

6 komentarzy:

Ines pisze...

żebym ja jeszcze wiedziała jak to wyglada:D

Annasza pisze...

Woreczki śliczne, niestety, szpulek takich nigdzie nie widziałam.... A z chęcią bym pomogła :)

artambrozja pisze...

woreczki sa piękne , już podziwiałam na FH :))
ponieważ jestem prawie zielona z dekupażu to mam pytanie - te serwetki podklejasz tak samo jak na drewnie , czy to jakoś inaczej sie robi ?
w kwestii szpulek niestety nie pomoge .
buziole :**

kasica53 pisze...

Artambrozjo - na drewnie nakłada się nieco łatwiej ze względu na sztywność podłoża, ale technika jest podobna. Tobie i innym osobom zainteresowanym tą metodą wstawiam linka, z którego między innymi korzystałam, bo jest bardzo przystępnie wszystko pokazane
http://www.cafeart.pl/20070418378/decoupage/Kursy_obrazkowe/Woreczek_na_pompouri-_decoupage_na_tkaninie.html
:)

anielina pisze...

Dziękuję za Twoje odwiedziny Kasiu...Woreczki śliczne wyszły...pozdrawiam serdecznie!

Duża Mała Mi pisze...

Woreczki wyszły Ci cudne (jak zawsze zresztą) co do szpulek to niestety nie pomogę, nigdy na oczy nie widziałam szwalni O.o

Zapraszam jeszcze tutaj :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...