poniedziałek, 19 lipca 2010

Totalny miszmasz :)

Dzisiaj tak jak w tytule, bo dużo różności będzie.

Na początek aniołki masosolne, dwóch panów i jedna panienka.
Pierwszy - dla kibica piłki nożnej. Nie muszę chyba pisać, którego klubu ;)


Drugi - dla chłopczyka lubiącego Auta

No i anielica z kwiatuszkiem, doskonała na przykład zamiast kwiatka na imieniny, czy inną okazję

* * * * *
   A to moje "dzieło" z wykorzystaniem decu. Ponieważ wykroje, wzory i pomysły wszelkiej maści walały się po całym domu, to trzeba było w końcu zrobić z nimi porządek. Kupiłam biały segregator, nakleiłam motywy, które będą panować w pokoju z moim kącikiem do szycia, trochę pocieniowałam, polakierowałam... i dopiero przy robieniu zdjęć zobaczyłam, że zapomniałam pomalować na biało metalowe części... Nadrobię to później ;)

* * * * *

Tutaj chwalę się materiałowym nabytkiem - niesamowita okazja na Allegro, trudno było przejść obok obojętnie. Materiały z kolekcji Mumms The Word są po prostu piękne! Jeszcze nie wiem jak je wykorzystam, więc chętnie skorzystam z Waszych pomysłów :)

Trzy ogrodowe wzorki (może woreczki na przydasie...)

Ogrodowe wróżki (może na poszewki na jaśki albo miękkie pachnące obrazeczki...)

Świątecznie - na tym kawałku są nie tylko wzory, ale także pomysły, jak je wykorzystać i instrukcja, jak zrobić jedną z nich
                     

Kuchennie (może podkładki pod kubeczek z kawką albo talerzyk z ciachem...)

* * * * *
   To jest blokada na drzwi, którą zrobiłam w niedzielę. Nasze drzwi mają jakąś dziwną tendencję do samozamykania się, a jak zrobiły się przeciągi przy wczorajszym deszczu to dopiero trzaskanie odchodziło. Ponieważ zamknięcie okien po ostatnich upałach zakończyłoby się uduszeniem we własnym domu, stąd pomysł na blokadę - kwiatek wypchany wkładem i obciążnikiem z pluszaka, na tasiemkach trzymających z jednej strony klamkę od drzwi, a z drugiej drzwi od szafki.No dobra, już koniec zanudzania.
:)

4 komentarze:

darsi pisze...

Wszechstronna i zachwycająca jak zawsze! :) Bardzo spodobał się mojemu synkowi aniołek z autkiem - cieeeekawe dlaczego?;-b Rewelacja. A materiałki naprawdę super. Pozdrawiam serdecznie.

Druga_połówka_Kurczaka pisze...

Hej ! Bardzo przepraszam, że piszę komentarz nie na temat Twojego wpisu ale mam bardzo dużą prośbę. Chcę zrobić prezent dla mojej dziewczyny, która jest teraz za granicą i tym samym sprawić jej radość kiedy wróci. Jednakże by to zrobić potrzebuję do tego Twojej pomocy. Zgodzisz się mi pomóc ?

Jeśli tak podaję linka:

[LINK] -> PREZENT DLA KURCZAKA

Marietta pisze...

Aż sama nie wiem od czego zacząć, bo wszystko piękne. Podobają mi się figurki i jestem tym bardziej pod wrażeniem, bo sama tego nie umiem, ale zachwycił mnie też segregator. W pracy codziennie mam kontakt z takimi zwykłymi. Z tygryskami milej by się na pewno pracowało i klienci bardziej by byli zadowoleni, że ich dokumenty w tak ładnie traktujemy.
Jednak najbardziej podobała mi się blokada. Przydałaby mi się taka. Tylko kurczę, czasu brak, żeby taką wykonać. Więc będę podziwiać i podziwiać i może taką kiedyś zrobię...

Imoen pisze...

Masosolne aniołki słodziutkie! Dziękuję za odwiedziny i czekam z niecierpliwością na efekt wykorzystania nowych materiałów.

Pozdrawiam.

Zapraszam jeszcze tutaj :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...