wtorek, 27 lipca 2010

Pozdrowienia z wakacji


   Chwila czasu pozwala mi na zaglądnięcie na Wasze blogi i pokazanie miejsca, gdzie wypoczywam. Oczywiście wyjazd nie obył się bez przeszkód - lało jak z cebra, a w momencie wsiadania do auta odmówił on totalnie posłuszeństwa i nie miał ochoty na trzymanie obrotów. Domyślacie się chyba rozczarowaniu dzieci i nerwów, jakie nam towarzyszyły, ale na szczęście dzięki upartości R i jego umiejętnościom udało nam się z duszą na ramieniu dojechać. Wprawdzie pół dnia opóźnienia, ale jesteśmy od kilku dni na miejscu.   Nie pojechaliśmy daleko, ale w miejsce dobrze nam znane. Kobyla Góra - urocze małe miasteczko, przyjaźnie nastawieni mieszkańcy, czas zatrzymuje się tu w miejscu, jeziorko do kąpieli i pływania wszelkimi pojazdami wodnymi, piękna leśna okolica, pełno grzybów, czyste powietrze... Zalety można mnożyć. No i Gospodarze, których znamy od dwóch lat - wspaniali ludzie :) Pensjonat nazywa się Jabuszko, ale tych jabłuszek tak na prawdę to są tylko dwa - Wielkie Jabko (czyli Gospodarz, wielki fan piłki nożnej) i Mniejsze Jabko (czyli Gospodyni) ;)))
   Postaram się pokazać Wam po troszku, gdzie wypoczywamy. Może ktoś będzie chciał sobie wyjechać na krócej czy dłużej w przyjazne miejsce. Godzinka drogi z Wrocławia, a zupełnie inny świat.
   Dzisiaj ogród - duma Gospodyni, czemu wcale się nie dziwię, bo wszyscy siedzą tam w każdej wolnej chwili (komary, pszczoły, ćmy, biedronki też)! * * * * *
Kathryn - dziękuję za wizytę i dołączenie do Obserwatorów :)))

Pozdrawiam Wszystkich :)

A na koniec - tabliczka z tutejszego kąpielska - rewelacja ;)

Pamiętajcie o tym
;)

4 komentarze:

OLQA pisze...

:))))))

Ewa pisze...

Tabliczka niezła :) - tyle razy tam byłam i nie widziałam :)
Piękny ogród - nie dziwię się że wszyscy tam siedzą :).

Peninia pisze...

Dziękuję za udział w moim Różanym candy i odwiedziny na blogu:)Bardzo mi miło:)Serdecznie pozdrawiam :)

Imoen pisze...

Urocze zdjęcia. Miłego wypoczynku. Skoro to tylko godzinka drogi to morze się wybiorę w jakiś weekend na spacerek w ta,te strony.

pozdrawiam.

Zapraszam jeszcze tutaj :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...